Post Top Ad

Geometryczne wzory z Maga Drops

Cześć!

Dziś przychodzę do Was z bardzo geometrycznym i dość chaotycznym zdobieniem. Rzadko kiedy tworzę takie wzory więc to była dla mnie nowość, ale bardzo miło mi się tworzyło ten artystyczny chaos na paznokciach.
Do wykonania tych paznokci użyłam 4 kolorów z serii Drops od firmy Maga. To małe kolorowe buteleczki w wielu odcieniach i wszystkie znajdziecie na stronie marki.
Jako bazy użyłam białego, kremowego lakieru z numerkiem 101. Pokrył już ładnie po dwóch warstwach więc nada się bardzo dobrze właśnie po wszelkiego rodzaju zdobienia.
Z kolei do wykonania niejednolitych smug na paznokciach użyłam trzech kolorów: pomarańczowego neonu 107, różowego 112 i malinowego 118.
Całe zdobienie było inspirowane paznokciami jakie jakiś czas temu wykonała Madzia z bloga RedheadNails. W swojej wersji postanowiłam dodać czarne wzory stemplowe z płytki B.07 beauty of simplicity. Co ciekawe nie użyłam pełnych wzorów tylko ich pojedynczych części.
Na pewno to nie ostatni raz jak geometryczne, abstrakcyjne wzory zagoszczą na moich paznokciach więc wypatrujcie ich koniecznie!


3 comments:

  1. Bardzo ładne zdobienie wyszło z tego misz-maszu :) Też rzadko robię takie zdobienia - albo raczej: rzadko robiłam - ostatnio bardzo spodobał mi się taki abstrakcyjny efekt :)

    ReplyDelete
  2. uwielbiam takie abstrakcyjne kompozycje ;) niby chaos, ale mam wrażenie że każdy element jest dokładnie tam gdzie powinien być ;)

    ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram