Post Top Ad

Pielęgnacja z Cztery Pory Roku - odżywka do regeneracji paznokci i skórek ♥

Witajcie!

Ja już w domku więc przybywam do Was z nową energią, z totalnie naładowanymi bateriami i pozytywnym nastawieniem ♥

Jakiś czas temu widzieliście recenzję żelu do skórek firmy Cztery Pory Roku, który spotkał się z Waszym dużym uznaniem - co mnie osobiście bardzo cieszy! :)

Dzisiaj chce Wam pokazać drugi produkt z nowości Cztery Pory Roku czyli skoncentrowaną odżywkę do regeneracji paznokci i skórek ♥ Zapraszam na jej recenzję :)

Opis producenta:
Skoncentrowana odżywka do regeneracji paznokci i skórek z aktywnym kompleksem 5 naturalnych olejków.
Odżywka skutecznie regeneruje słabe i zniszczone paznokcie, a także skórki wokół nich. Innowacyjna formuła z kompleksem 5 naturalnych olejków wzmacnia, i uelastycznia płytkę paznokca, chroniąc ja przed łamaniem i rozdwajaniem. Dzięki wysokiej koncentracji składników aktywnych kruche i matowe paznokcie stają się gładkie, mocne i błyszczące. Aplikator zakończony pędzelkiem ułatwia precyzyjne nakładanie preparatu oraz umożliwia delikatny masaż paznokcia oraz skórek, co przyspiesza wnikanie składników aktywnych zawartych w odżywce.

Składniki aktywne:
Olej arganowy - skutecznie regeneruje płytkę paznokcia oraz suche skórki.
Olej rycynowy - wzmacnia kruche i łamliwe paznokcie, rozjaśnia przebarwienia i nabłyszcza.
Oliwa z oliwek - intensywnie nawilża i odżywia zniszczone paznokcie i skórki.
Olej sezamowy - zmiękcza twarde skórki wokół paznokcia oraz łagodzi podrażnienia.
Olej awokado - wygładza i nawilża suche i popękane skórki wokół paznokci.


Odżywkę możecie obecnie dostać w Rossmannie, Hebe oraz Kolibrze - ja ostatnio sprawdziłam - w Rossmannie na pewno są zarówno żel jak i odżywka! :) Do tego obecnie trwa na nie promocja i możecie je kupić za 7,39zł (cena regularna 9,99zł).

Jeśli chodzi o opakowanie to podobnie jak żel jest to płyn zamknięty w wygodnym pisaku zakończonym pędzelkiem. Wystarczy przekręcić kilka razy dolną część pisaka, aby z pędzelka wydostać odpowiednią ilość preparatu, a następnie przenieść go na paznokcie i skórki. Dzięki pędzelkowi delikatnie wmasowujemy w skórki odżywkę docierając do wszystkich suchych miejsc.

Ja odżywkę stosuję co około 3-4 dni od końca lutego :) Preparat dokładnie rozprowadzam na paznokciach i skórkach. Chwilę czekam, aby odrobinę się wchłonął, a następnie resztkę odżywki wcieram w palce :)

Odżywka mimo dużej zawartości olejków nie jest tak tłusta jak tradycyjne oliwki. Mnie to zawsze wkurza, bo czego się nie dotknę to zostawiam tłuste ślady :( Tutaj tego nie ma - odżywka bardzo dobrze się wchłania!
Do tego wszystkiego cudowny zapach! Ja totalnie przepadłam - odżywka pachnie słodko, trochę jak rozpuszczone żelki w połączeniu z owocowym sokiem ♥ Gdyby nie to, że pewnie bym się rozchorowała to mogłabym ją jeść haha :D

Jeśli chodzi o samo działanie to powiem kilka słów, choć i tak najwięcej powiedzą Wam zdjęcia :)
Odżywka mocno nawilża suche i przeszkadzające, brzydko wyglądające skórki wokół paznokci. Do tego po całym zabiegu paznokcie ślicznie się błyszczą. Tak jak mówiłam - odżywkę stosuję od lutego i nie wiem czy to zmiana pory roku czy odżywki, ale paznokcie dużo mniej mi się łamią. Odpukać. Poza drobnymi uszczerbkami na koniuszkach paznokci nie doświadczyłam poważnych złamań :)

A teraz czas na zdjęcia! :)

Płytka po zmyciu lakieru jest matowa, chropowata i bez połysku, można się również dopatrzeć gdzie nie gdzie suchych skórek.

Czas na odżywkowe, pięknie pachnące czary mary! :) Odżywka działa!

Paznokcie ładnie się błyszczą, są wygładzone, a skórki nawilżone :) A do tego jak bajecznie pachną ♥

Mam nadzieję, że recenzja przybliży Wam nieco ten specyfik :) Ja jestem nim naprawdę zachwycona i wiem, że to nie ostatnie moje opakowanie. Paznokcie totalnie pokochały tę odżywkę!
A Wy próbowaliście już tego preparatu? Jakie macie o nim zdanie? :)
Jestem ciekawa czy na wszystkie paznokcie działa tak samo. Dajcie znać!

Buziaki!

27 comments:

  1. Ja ja bardzo lubie, na zajęciach zawsze wmasowywuje : )

    ReplyDelete
  2. Ja akurat walczę z przesuszonymi skórkami. Dobrze wiedzieć, że akurat coś takiego jest ;)

    ReplyDelete
  3. Ja bardzo lubię Regenerum, a ostatnio do opakowania po nim wcisnęłam olejek awokado i też się to świetnie sprawdza, ale zainteresował mnie ten pisak i jeśli będę w Rossmanie, to kupię sobie ;)

    ReplyDelete
  4. Jak będę w rossmanie to zapewne zobaczę, czy u mnie jest takie cudo, bo moje paznokcie też są takie matowe jak u Ciebie na pierwszym foto :(

    ReplyDelete
    Replies
    1. Powiedz mi jeszcze na jakim dziale ją znajdę? :)

      Delete
    2. Ja widziałam u siebie przy zmywaczach, pilniczkach itp.

      Delete
    3. Już kupiłam i dziś będę testować :) Troszkę mała pojemność, fajnie by było gdyby mozna to jakoś otworzyc zeby wprowadzic swoją miksturkę :)

      Delete
    4. Zapach faktycznie cudo <3

      Delete
  5. Może zobaczę, bo mi się kończy moje serum z Lovely nawilżające i chętnie bym coś zabezpieczającego przed wysuszeniem kupiła :v

    ReplyDelete
  6. Słyszałam wiele dobrego o tej serii. Muszę spróbować :D

    ReplyDelete
  7. Już dużo dobrego czytałam o tej odżywce i z chęcią ją wypróbuję, ale jeszcze nigdzie w moim mieście jej nie spotkałam:(

    ReplyDelete
  8. Muszę iść do Rossmanna dziś, więc poszukam i tego cudaczka. :)

    ReplyDelete
  9. Fajnie, że ma taką wygodną formę aplikacji, bo pamiętam, że jak miałam jakieś cudo do skórek to trzeba było ze słoiczka wygrzebywać, co przy długich paznokciach było kłopotliwe ;p

    ReplyDelete
  10. mooże i mnie by pomogła- mam problem z wiecznie suchymi skórkami :((

    ReplyDelete
  11. A ja ich u siebie w Rossku nie widziałam ;( Ale na razie mam inne olejki a w sumie każdy działa tak samo, zawsze po użyciu paznokcie i skórki prezentują się zdecydowanie lepiej :)

    ReplyDelete
  12. A dzisiaj na nią patrzyłam :D A nie wzięłam :)

    ReplyDelete
  13. fajna sprawa! muszę poszukać :D

    ReplyDelete
  14. Moje skórki i paznokcie bardzo się z nim polubiły :)

    ReplyDelete
  15. ja ostatnio wygrałam u nich na Fb więc będę dopiero preparaty od nich stosować :)

    ReplyDelete
  16. Widziałam ją dziś w Hebe i zastanawiałam się nad zakupem, teraz zastanowię się nad zakupem ;)

    ReplyDelete
  17. Super, aż zachęciłaś mnie do kupna! Jak tylko zobaczę tę odżywkę w Rossmannie to od razu ją kupię :D

    ReplyDelete
  18. Wygląda bardzo kusząco :) Na pewno jej poszukam.

    ReplyDelete
  19. Fajny produkt, porozglądam się za nim. :)

    ReplyDelete
  20. Myślałam o niej ostatnio, dziś byłam w rossku, ale akurat jej nie było, więc nie udało mi się kupić :/

    ReplyDelete
  21. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

    ReplyDelete
  22. Jak najbardziej samo stosowanie odżywek jest oczywiście ważną kwestią i ja muszę powiedzieć, że jak dla mnie to jest dość ważne. Sama korzystam z odżywek do paznokci firmy https://eveline.pl/paznokcie/pielegnacja-paznokci/odzywki-do-paznokci i muszę powiedzieć, że jest to bardzo fajna sprawa.

    ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram