Post Top Ad

Kilka słów o kilku sprawach...

Dziś taki post trochę organizacyjny.

Na początek przypominam o zabawie organizowanej przez Carmille, Inspired by The Disney Princess, obecnie skończył się tydzień Śnieżki z bajki 'Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków', a od jutra zaczynamy Mulan. Muszę z przykrością przyznać, że brakuje mi tu wielu kolorów lakierów, więc w tym tygodniu nie było zdobienia z księżniczką... Za to po powrocie (już 16 sierpnia) dostaniecie ode mnie podwójnie księżniczkowe paznokcie! 
Za to życzę, wszystkim już biorącym udział w zabawie, dużo pomysłów, a tych, którzy jeszcze nie dali się skusić zapraszam do przyłączenia się do akcji!
Jeśli chcecie poczytać trochę więcej o całej zabawie, zapraszam do mojego posta lub do Carmilli.

Zauważyłam, że mało z Was oddało swój głos w ankiecie :( Zachęcam Was do zapoznania się z jej treścią, znajduje się w lewej kolumnie. Chciałabym poznać Wasze zdanie co do dalszych 'losów' bloga, a mianowicie, o czym chciałybyście jeszcze czytać u mnie na blogu? :)

Od dziś startuje (powolutku) zakładka Lakiery kryjące - będzie tam umieszczona lista moich wszystkich lakierów, które (jak nazwa zakładki wskazuje) są lakierami kryjącymi, a nie 'specjalnymi' (toppery, bazy, do wzorków, do stempelków itd itp), czyli wszystkie zwykłe lakiery. Każdy lakier będzie przedstawiony na zdjęciu, na moich paznokciach, razem z buteleczką - czasami może to ułatwić szukanie lakieru w sklepie. Dodatkowo obok każdego zdjęcia podane będą następujące informacje: marka lakieru, ewentualna nazwa, numer, kolor, pojemność, cena, plusy i minusy (krótko opisane). Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu ta zakładka i każda znajdzie coś dla siebie.
(Cała lista lakierów zostanie umieszczona w zakładce po moim powrocie ;))

Dziś również uaktualniam zakładkę Stylizacje paznokci gdzie dodaję zaległe zdobienia, razem z opisem i gwiazdkami :)

A na koniec mam dla Was pytanie, czy jest jakieś zdobienie, lub technika zdobienia, która sprawia Wam duży problem, albo w ogóle nie wiecie jak i z której strony się za to zabrać? Pytam, bo zastanawiam się nad kolejnym Step by Step i chce zrobić coś co faktycznie Wam się przyda :)

Tyle dziś z ogłoszeń blogowych :)

Zdradzę Wam jeszcze dwie małe tajemnice, o których jeszcze tu nie mówiłam.
Dziś zapisałam się na moje pierwsze spotkanie blogerek - trzymajcie kciuki, żebym dostała się na listę ;) Druga rzecz - już za tydzień wybieram się na kurs zdobnictwa paznokci do katowickiego ośrodka szkoleniowego!
Już się cieszę na oba wydarzenia!

Pozdrawiam!

No comments:

Post a Comment

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram