Post Top Ad

Pastel Dreams | NCLA for Barbie

"I'm a Barbie girl, in my Barbie world!"
Która z nas nie spędziła chociażby części swojego dzieciństwa bawiąc się lalkami Barbie? Ja miałam ich całkiem sporą kolekcję i w tym przypadku byłam typową dziewczynką :)
Nie mogłam dlatego przejść  obojętnie obok przepięknej kolekcji marki NCLA we współpracy właśnie z Barbie! W skład całej kolekcji wchodzą 4 urocze, dziewczęce lakiery, 4 wzory naklejek, 2 pomadki i olejek do skórek o świetnym zapachu gumy balonowej.
Ta kolekcja nie mogła być już bardziej cukierkowa i dziewczęca! W moje łapki wpadły świetne naklejki w mocno wakacyjnym klimacie. Chciałam ich użyć na wyjeździe, ale niestety warunki naszej wyprawy na to nie pozwoliły... Ale prędzej czy później zobaczycie je na moich paznokciach!
Za to dzisiaj zobaczycie u mnie lakier Pastel Dreams w mega uroczym i oczywiście różowym kolorze. Jak możecie zobaczyć mocno zainspirowałam się buteleczką lakieru i logo Barbie, które na niej się znalazło.
Nie często możecie zobaczyć zdobienie malowane ręcznie w moim wykonaniu więc mamy święto! Aby odtworzyć logo Barbie z buteleczki użyłam zwykłych farbek w kolorze białym i czarnym. Chciałam aby zdobienie było proste, ale robiło wrażenie dlatego na pozostałych paznokciach pojawiły się proste, dwukolorowe kropeczki.
Na kciuku postanowiłam wystemplować nazwę marki NCLA i napis Barbie, które to znajduja się na boku buteleczki.
Strasznie ubolewam, że niestety kolekcja nie jest normalnie dostępna w naszym kraju, bo zaopatrzyłabym się w jeszcze kilka cukierkowych perełek! Ale nie martwcie się, NCLA ma mnóstwo cudnych lakierów do paznokci więc na pewno znajdziecie coś dla siebie!

A jak Wam podoba się takie ręcznie malowane zdobienie? Czasem miło zrobić sobie małą odskocznię od stempli i pomęczyć rękę :)

Buziaki!

3 comments:

  1. róż to nie mój kolor, ale ten który masz na paznokciach jest taki ładny, że z chęcią bym przytuliła <3 szacun za ręczne malowanki, wyszło mega! gdy zobaczyłam pierwsze zdjęcie byłam pewna, że te kropki to cyrkonie, dopiero po kilku zdjęciach uwierzyłam, że faktycznie kropki ;)

    ReplyDelete
  2. Smutek, że niektóre (spora część!) ich kolekcji nie jest dostępnych w Polsce :( Szczególnie ubolewam nad naklejkami...
    Zdobienie jest cudne, lalka Barbie wyszła idealnie!
    PS. Kto jeszcze zaśpiewał w głowie pierwszą linijkę postu? :P

    ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram