Post Top Ad

Aloha my nails! ❤ NCLA Hey Doll!


Aloha!
To hawajskie przywitanie na stałe wpisało się w środowisko nie tylko surferów, ale i mnóstwa turystów z całego świata, którzy tak chętnie przybywają do cieplejszych krajów. Samo słowo stało się również inspiracją do stworzenia wzoru na płytce B.11 summer paradise, a co za tym idzie do zmalowania dzisiejszych pazurków! Wiem, że w Polsce do typowego lata jeszcze daleko (choć i tak temperatury Was podobno rozpieszczają), ale na Wyspach Kanaryjskich lato trwa cały rok więc nie ma wymówek żeby nie nosić neonów!


Nie byłabym sobą gdyby w moją 3 miesięczną podróż nie zabrała kilku (-nastu...) neonów. Jednym z nich jest pomarańczowo-różowy Hey Doll! od NCLA ❤  To kremowy, neonowy lakier z kolekcji She's a Doll, którą mogliście w całości zobaczyć na Cypryjskiej plaży w tym poście.


Zanim przejdziemy do hawajskiego zdobienia, krótko o samym lakierze. Są to pierwsze neony marki NCLA i jak na początek efekt jest całkiem niezły! Lakier ma przepiękny kolor, ale jest raczej z tych żelkowych neonów. Musicie się tutaj przygotować na obecność białej bazy dla podbicia koloru lub 4 warstw solo, aby uzyskać pełne krycie. Nie jest to wynik zadowalający, ale szybkie wysychanie lakieru zdecydowanie rekompensuje ten minus. Jak większość neonów tak i ten wysycha na półmat. Ja osobiście lubię to wykończenie, aczkolwiek na koniec i tak dodaję błyszczący top, który wyciąga pełny blask tego lakieru. Na koniec coś co nie jest w sumie cechą samego lakieru, a koloru - aparat przy nim totalnie wariuje (jak to przy neonkach bywa...) więc proszę Was o wyrozumiałość jeśli chodzi o zdjęcia ^^


Jeśli chodzi o wzór to tak jak pisałam Wam na początku użyłam wzoru z napisami ALOHA z płytki B.11 summer paradise od B. Loves Plates. Bardzo spodobało mi się jak skomponował się z lakierem ❤A teraz z innej paki - jak podobają się Wam moje paznokcie w wersji migdałkowej? Osobiście dalej mi z nimi dziwnie i nie umiem się przyzwyczaić... za każdym razem kiedy chwytam pilnik to mam ochotę wrócić do kwadratów, ale wiem, że obecnie mam słabe paznokcie, a klimat, w którym przebywam i rzeczy, które tutaj robię nie sprzyjają noszeniu moich ukochanych kwadratów...


A na potwierdzenie łapcie zdjęcie z nurkowania! W tym konkretnym momencie wzięłam sobie za punkt honoru złapać jak najwięcej bąbelków powietrza, które wypuszczał nurek będący niżej ode mnie :D Ale była zabawa! A neonek pięknie prezentował się pod wodą!  

Przesyłam Wam mnóstwo ciepełków i buziaków!

9 comments:

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram