Post Top Ad

⭐ Księżyce Jowisza ⭐ Maga Cosmetic ⭐

Cześć Gwiazdeczki! ⭐

Dzisiaj mam dla Was iście kosmiczne swatche cudownej kolekcji o nazwie Księżyce Jowisza od firmy Maga! Jak każda kobieta uwielbiam jak coś się świeci i błyszczy dlatego ta kolekcja wybitnie przypadła mi do gustu!
Kolekcja Księżyce Jowisza to kolekcja aż 12-stu pięknych, glitterowych lakierów o różnym wykończeniu i w przepięknych kolorach! Dzisiaj przybliżę Wam każdy z nich.


Każdy z lakierów posiada matową nakrętkę z lekkim gumowym wykończeniem w dotyku. Nazwę każdego z księżyców znajdziecie na spodzie okrągłej buteleczki. Za to właśnie kocham tradycyjne lakiery - przez przeźroczystą buteleczkę pięknie widać jaki lakier znajduje się w środku!
Przejdźmy teraz do prezentacji każdego z nich.


800 - Kore - to złoty drobny brokat z pojedynczymi niebieskimi hexami, które bardzo ładnie rozprowadzają się na paznokciu. Niby klasyczny złoty, a jednak ma w sobie coś zaskakującego!


801 - Temisto - różowy odpowiednik pierwszego koloru, z tą różnicą, że drobinki są fioletowo-różowe :) To zdecydowanie idealny lakier dla fanek tego koloru!


802 - Elara - kolejny z tej 'serii' lakierów, tym razem pomarańczowo-miedziany brokat z różowymi hexami. Ten podoba mi się z całej kolekcji najmniej, ale na pewno znajdzie i swoje wielbicielki :)


803 - Kallisto - jeden z moich ulubionych lakierów z księżycowej kolekcji. To wielokolorowy, drobny brokat, który pięknie kryje już po dwóch warstwach :) Przewaga jest tutaj koloru różowego i fioletowego i czerwonego. Jednak jeśli przyjrzycie się uważnie, dostrzeżecie wszystkie kolory tęczy!


804 - Autonoe - jeden z trzech półptransparentnych brokatów - każdy inny i każdy wyjątkowy. Ten to klasyczny złoto-zielony brokat, który na białym wychodzi bardzo niepozornie, ale za to....


.... na czarnym robi robotę, prawda? :D Wychodzą z niego te złote i zielone tony - no wygląda obłędnie!


805 - Kale - oj jak bardzo podoba mi się ten kolor! To błękitek z tej samej rodziny brokatów co lakiery 800-802 czyli zobaczycie tutaj piękny, niebieski, drobny brokat oraz ciemno-niebieskie hexy. Ten kolor to chyba mój ulubieniec tej księżycowej kolekcji!


806 - Tebe - drugi z półtransparentnych brokatów, tym razem na białym wychodzi lekko zółtawo i osobiście najmniej podoba mi się ten efekt. Natomiast na czarnym....


.... ukazuje się nam prawdziwe piękno tego brokatu czyli głęboki granat z ultramarynowymi refleksami! Czysty obłęd!


807 - Leda - ostatni z półtransparentnych brokatów. Na białym wygląda bardzo podobnie do poprzednika jednak wprawnym okiem można dostrzec różnicę.


Tutaj, na czarnym, zdecydowanie widzimy przewagę drobinek niebieskich, ale połyskujących na zielono :) Z całej trójki ten podoba mi się chyba najbardziej!


808 - Metis - teraz czas na lakiery, które wykończeniem przypominają mi te zwane lakierami foliowymi. Powstaje z nich najgładsza tafla ze wszystkich, które zobaczycie w tej kolekcji. Ten kolor, to połączenie srebra i złota i w zależności od światła widać jak kolory w siebie przechodzą.


809 - Io - w odróżnieniu od poprzednika tutaj nie ma najmniejszych wątpliwości jaki to kolor i jest to oczywiście złoty. Tak samo tworzy na paznokciu bardzo gładką taflę.


810 - Arche - to różowy odpowiednik Metis i Io, aczkolwiek na paznokciu wychodzi w nim wiele srebrzystych tonów. Bardzo podoba mi się ten efekt!


811 - Europa -  to mój trzeci ulubieniec zaraz po Kallisto i Kale. Tak samo jak ten pierwszy należy do gruy wielokolorowych, drobniutkich brokatów. Tym razem jednak przewaga jest tu drobinek koloru niebieskiego i zielonego dzięki czemu przybiera lekko grafitowy odcień. Ach jak pięknie się mieni!

I jak podoba się Wam ta kolekcja? ⭐ Może macie już jakieś lakiery z tej księżycowej dwunastki? Koniecznie napiszcie w komentarzach co o nich sądzicie!

Kosmiczne buziaki! ⭐

13 comments:

 1. Duuużo ich! Zamówiłam co prawda zanim dałaś swatche - ale miałam nosa, bo zamówiłam najładniejsze :D

  ReplyDelete
 2. Piękne są! Szczególnie te 'białe' (z przezroczystą bazą) - da się je ograć na tyle sposobów :)

  ReplyDelete
 3. zawsze lubilam brokat na paznokciach :)

  ReplyDelete
 4. Kallisto i Metis podobają mi się chyba najbardziej :)

  ReplyDelete
 5. The only way to judge whether a cosmetic Elle MacPherson Skin Care is organic or not is to verify the certification of the product you are using.

  ReplyDelete
 6. We are really grateful for your blog post. You will find a lot of approaches after visiting your post. I was exactly searching for. Thanks for such post and please keep it up. Great work. Botox for Sale Online

  ReplyDelete
 7. There is so much in this article that I would never have thought of on my own. Your content gives readers things to think about in an interesting way. Thank you for your clear information. be fabulous jewellery

  ReplyDelete
 8. I don t have the time at the moment to fully read your site but I have bookmarked it and also add your RSS feeds. I will be back in a day or two. thanks for a great site. hair salon

  ReplyDelete
 9. I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don't know what to say except that I have enjoyed reading. Nice blog. I will keep visiting this blog very often. korean cosmetics wholesale suppliers

  ReplyDelete
 10. Hello, this weekend is good for me, since this time i am reading this enormous informative article here at my home. Where to buy CBD bath bombs?

  ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram