Cześć!
Na wstępie chciałabym Wam bardzo ciepło podziękować za tonę przemiłych słów pod poprzednim postem. To wspaniałe uczucie wiedzieć, że tęskniliście za mną, że mnie wspieracie i życzycie mi, aby wszystko się poukładało. Dziękuję Wam za to wszystko, to bardzo wiele dla mnie znaczy! ♥
To dało mi sporą motywację do tego, aby wrócić do częstszego blogowania i malowania paznokci, przede wszystkim cieszeniem się tym...
Dlatego też niedawno postanowiłam stworzyć kolejne stemplowe naklejki, tym razem już w świąteczno-zimowym klimacie. Zobaczcie sami!
Do zdobienia postanowiłam użyć kilka lakierów jednej z moich najbardziej ulubionych marek czyli Orly! ♥ Dobrze wiecie, że jestem ich fanką, zarówno kolorów, wykończeń jak i jakości. Po prostu cuda!
Do różowego, holo glitteru postanowiłam wykonać naklejki stemplowe z lampkami choinkowymi z płytki B.10 Merry Christmas ♥ Coraz częściej robię naklejki ze stempli i wypełnianie wzoru sprawia mi niesamowitą frajdę zwłaszcza, kiedy robi się to wspaniałymi lakierami Orly! ♥
Lakiery Orly i Orly Color Blast, które użyłam:
- Explosion of Fun (różowy glitter ♥)
- Tropical Pop (pomarańczowy)
- Fireball (czerwony)
- Scenic Route (fioletowy)
- Hip and Outlandish
- Bright Blue Neon (niebieski)

Zanim pokażę Wam całe zdobienie chciałabym się skupić przez chwilę na cudownym Explosion of Fun ♥ To niesamowity różowy, holo glitter zawieszony w bezbarwnej bazie z zimowej kolekcji Sparkle z 2014 roku. Nie zapomniałam o nim i uważam, że jest naprawdę piękny, a w słońcu już totalnie obłędny!
Najlepszy efekt krycia można uzyskać nakładając go na kolorową bazę (różową albo fioletową) lub korzystając z metody nakładania gąbeczką. Ja wybrałam tę drugą opcję i używając gąbeczki do makijażu nakładałam kolejne warstwy holo glitter. Efekt był powalający! ♥
Płytkę B.10 Merry Christmas już na pewno znacie - to masa wzorów świątecznych, z których wiele nadaje się do kolorowania :)
Czy połączenie Orly i B. Loves Plates się udało? Zaraz ocenicie sami ♥ Ja osobiście uważam, że wyszło bardzo fajnie ♥
Od razu proszę Was o wybaczenie, bo poniosło mnie przy robieniu zdjęć i wyszedł zdjęciowy tasiemiec ^^
Miłego oglądania! ♥Orl
Miłego oglądania! ♥Orl
I jak podobają się Wam takie lampki choinkowe w połączeniu z różowym, holo glitterem? ♥
Powiem Wam, że całość pięknie wyglądała w słońcu! Ja już zacieram rączki, bo święta tuż tuż, a pierwsze oznaki zimy już za nami! Dobrze wiecie, że kocham śnieg i zimę, więc zdobienia ze śnieżynkami i około zimowo-świątecznymi wzorami na pewno będą się teraz często pojawiać! ♥
Dajcie znać co sądzicie o lakierze Explosion of Fun i o całym, lampkowym zdobieniu! ♥
Czujecie już nadchodzący świąteczny klimat?
Holo całusy! ♥
Bardzo pozytywne mani-takie 100% Twoje :)
ReplyDeleteJakoś przespałam okres wyprzedaży i nie zakupiłam jeszcze płytki B.10 - chyba muszę to nadrobić, bo wzorki są genalne!
Dziękuję ♥ Cieszę się, że płytka Ci się podoba! Na pewno będzie jeszcze okazja żeby ją dorwać :)
DeleteBoskie zdobienie! Już nie mogę się doczekać mojej płytki :D Na pewno zmaluję coś z tymi lampkami :-)
ReplyDeleteTwoja paczuszka z płytką świąteczną powinna być u Ciebie niebawem ♥ Czekam na Twoje zdobienie z lampkami!
DeleteLampki są świetne - mega pozytywne :-D
ReplyDeleteTło jest super, choć mogłoby się wydawać, że kolorowe lampki znikną na holo bazie. A tu nic się takiego nie stało ;-)
Dziękuję ♥ Też się bałam, że zdobienie zniknie na tej bazie, a jednak się udało!
DeleteŚliczne pazurki!
ReplyDeleteNo po prostu bombowe!
ReplyDeleteJak zawsze Twoje pazury powaliły mnie na łopatki!
ReplyDeletePomogę Ci wstać :D
DeleteRewelacyjne.
ReplyDeleteUwielbiam świąteczne światełka <3
ReplyDeleteJa mam całą masę światełek w pokoju ♥
DeleteAle cudo :D
ReplyDeleteNiezwykle urocze! :) Czekam aż i ja będę mogła zmalować coś przy pomocy tej płytki :D
ReplyDeleteNa pewno już niedługo coś zmalujesz! ♡
Deletejak to genialnie wygląda! jak tylko zobaczyłam ten wzór, to wyobrażałam go sobie na zielonym błyszczącym tle, nawet nie pomyślałabym jak dobrze może to wyglądać na takim kolorowym glitterze! <3
ReplyDeleteChciałam podejść do niego troche nieszablonowo dlatego wylądował na różowym glitterze ^^
DeleteMam podobny z Sally Hansen do tego Orlika :) te lampki są urocze :)
ReplyDeleteChyba wiem, o którym mówisz ^^ chyba ma w nazwie coś z Pink i Rock :D
DeleteJest to jeden z moich ulubionych motywów <3 Świetne!
ReplyDeleteLampki są super ♡ dziękuję!
Deletejejku, cudowne! lakier bazowy jest przepiękny, a wzór lampeczek to moja miłość <3
ReplyDeleteLakier Orly miażdży system!
DeleteMega świetne zdobienie! Na płytkę czekam ;-D Już nie mogę się jej doczekać!
ReplyDeleteMam nadzieję, że albo już u Ciebie jest albo będzie niedługo! ♡
DeletePrześliczne pazurki :)
ReplyDeletezakochałam się ! te kolory, ten wzór <3 cudoo
ReplyDeleteDzięki! ♡
DeleteCudne zdjęcia! Płytka jest fantastyczna, szczególnie dlatego, że jak sama napisałaś, nadaje się do kolorowania. Mam sporo świątecznych płytek, ale niestety wzory są stworzone w taki sposób, że nie da się ich wypełniać kolorami i tworzyć unikatowych zdobień. Wprawdzie w tym miesiącu już raczej jej nie kupię, ale mam nadzieję, że będzie w sprzedaży na początku przyszłego :)
ReplyDeletewoooow, dzieje się! piękna baza i śliczne światełka :)
ReplyDelete