Mam dzisiaj dla Was kolejny nieziemski lakier marki Born Pretty Store ♥ Ostatnio zachwycaliście się pięknym, granatowym, linearnym holo, a dzisiaj kolej na multichromo-glitter. Prawda jest taka, że ten lakier ma w sobie tak dużo wykończeń, że nie umiem się zdecydować, które z nich przeważa! Zdecydujecie zaraz sami!

Podobnie jak większość multichromów i ten lakier potrzebuje czarnej bazy. Dzięki temu kolor jest intensywny i dobrze widać przejścia między kolorami. A pod całość użyłam bazy peel off ze względu na obecność glitterowych drobinek w lakierze.
Lakier dostaniecie na stronie Born Pretty Store w cenie 10,99$. Nazwany jest on kameleonem i to bardzo dobre słowo, bo widać w nim mnóstwo, mieniących się kolorów! Mnie najbardziej podoba się fioletowy przebłysk ♥
A teraz czas na swatche! Pod multichromowy glitter położyłam jedną warstwę czarnego Diademu o numerze 15, a następnie dwie warstwy naszego dzisiejszego bohatera czyli Holo Polish #33. Jak się sprawdził? Zaraz zobaczycie - miłego scrollowania! ♥
I jak podoba się Wam ten kameleon? ♥ Ja byłam zachwycona tym jak mienił się pod różnymi kątami padania światła!
Ostatnio jestem zauroczona lakierami multichromowymi i tak jak kiedyś totalnie mnie nie kupowały tak teraz skradły moje serce w każdej postaci! Ciekawa jestem jaki Wy stosunek macie do multichromów? Lubicie, kochacie, nienawidzicie?

Pamiętajcie, że podczas zakupów możecie użyć mojego kodu zniżkowego na 10%. Wystarczy, że przy zamówieniu wpiszenie VML91 i voila!
Multichromowe całusy! ♥
WOW cudowny jest!!!
ReplyDeleteJa mam #2 z tej serii czyli różowy holo :)
O mamo, ale cudo :)
ReplyDeleteO mamo, ale cudo :)
ReplyDeleteGenialny lakier!
ReplyDeleteWygląda nieziemsko! Ten glitter dodaje mu uroku :)
ReplyDeletePiękny!
ReplyDeletejuż od dłuższego czasu trzymam go w koszyku, ale jakoś nie mogę się zmusić żeby go kupić, a wygląda genialnie!!!
ReplyDeleteWygląda cudownie!
ReplyDeletewow, nieziemski
ReplyDeleteRewelacyjny! Multichromy to mój typ wykończenia!
ReplyDeletePrzepiekny kolor, chociaz multichromy tez nie nalezaly do moich ulubiencow :P
ReplyDeleteWygląda pięknie! Zwłaszcza na przedostatnim zdjęciu ;)
ReplyDeleteWOW ♥
ReplyDeleteRwelacyjny kolor ♥
ReplyDeleteWOW ! Nawet nie wiedziałam, że BPS robi takie ładne lakiery:)
ReplyDeletePiękny!
ReplyDelete