Post Top Ad

Paznokciowe trendy na lato z Diademem! - KONKURS

Cześć!

Dzisiaj krótki post, ale myślę, że się Wam spodoba!

Razem z marką Diadem, którą myślę bardzo dobrze kojarzycie z mojego bloga, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy, letni konkurs!
Mimo, że za oknem lato jakoś nas nie rozpieszcza to ja doskonale wiem, że na paznokciach tworzycie przepiękne zdobienia z wakacyjnymi propozycjami! Dlatego myślę, że konkurs się Wam spodoba, bo będziecie mogły (mogli?) dać upust swojej kreatywności. Często narzekacie, że konkursy kreatywne są tylko dla utalentowanych osób, a te z mniejszym talentem nie mają szans... dlatego teraz każdy będzie mógł wziąć udział bez względu na to czy ten talent ma czy nie! Ponieważ teraz ograniczać będzie Was tylko wyobraźnia, a nie zdolności manualne. 


Regulamin Konkursu:
1. Konkurs jest organizowany przez blog B for Beautiful Nails i firmę Diadem.
2. Sponsorem nagród jest firma Diadem.
3. Konkurs rozpoczyna się 28.06.2015r.
4.Warunkiem obowiązkowym jest obserwowanie bloga B for Beautiful Nails, polubienie fanpage'a firmy Diadem oraz odpowiedzenie na pytanie konkursowe i podanie maila.
5. Każda osoba może zgłosić się tylko raz. 
6. Zadanie konkursowe to opisanie swojego ulubionego i najbardziej odlotowego pomysłu na letnie zdobienie paznokci.
7. Nagrody to dwa bony każdy po 50zł do wykorzystania w sklepie Diadem oraz jedna zniżka na 50% również do wykorzystania podczas zakupów w sklepie Diadem.
8. Zwycięzcy będą wybierani przeze mnie - po prostu wybiorę te odpowiedzi, które wydadzą mi się najbardziej kreatywne i letnie :)
9. Udział w konkursie możecie brać do 16.07.2015r. do 23:59
10. Zwycięzcy zostaną podani w osobnym poście kilka dni po zakończeniu konkursu, oraz skontaktuję się z nimi drogą mailową.
11. To rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach (Dz. U. z 2004 roku Nr 4 poz. 272 z późniejszymi zmianami).Mam nadzieję, że pomysł na konkurs oraz nagrody przypadną Wam do gustu :) Bardzo jestem ciekawa jakie trendy uważacie za wakacyjne i co Waszym zdaniem powinno znaleźć się na paznokciach tego lata. Do dzieła Kochani! ♥


2 comments:

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram