Post Top Ad

Kwiatowa elegancja francja ♥

Hej!

Jesień już przyszła na dobre dlatego i na moim paznokciach pojawiło się trochę jesiennych kolorów (halo, halo, ale neony nadal królują ♥). Szary lakier Pierre Rene z serii Professional (numer 303) zainteresował mnie od początku swoim nietypowym wykończeniem. Nie jest to klasyczny shimmer, ani metalik - może macie pomysł co to takiego? :) Lakier przypomina mi grafit w ołówku - jest naprawdę śliczny! Zaraz sami się przekonacie!

Nie byłabym sobą gdybym do lakier nie dodała stempli. Dlatego do grafitu dodałam białe stemple z płytki B. Loves Plates - B.02 - flower power. Wzory odbiłam białym lakierem Miyo Malibu, który mieliście okazję widzieć przy ostatnim zdobieniu jako bazę. Odbił się całkiem nieźle dając efekt nie do końca kryjący aczkolwiek bardzo delikatny :) Do całości dodałam białe ćwieki z karuzeli, którą kupiłam kiedyś na Ebayu i pokryłam dwoma topami (Orly Polishield oraz CND Vinylux)

Mam nadzieję, że całe zdobienie się Wam spodoba ♥


I co myślicie? Ja oczywiście musiałam poszaleć ze zdjęciami i jak przyszło do wyboru to nie umiałam się zdecydować dlatego znowu wyszedł zdjęciowy tasiemiec.
Dajcie znać co myślicie o tym kolorze i jak podoba się Wam zdobienie. A może miałyście jakiś lakier z tej serii? Jak się u Was sprawował?

Całusy! :*

29 comments:

  1. Jejku! Już nie mogę się doczekać płytki "flower power". A co do lakieru to rzeczywiście daje niesamowity efekt.

    ReplyDelete
  2. Nic dziwnego, że maiłaś problem z określeniem tego gagatka, jest inny niż większość grafitów jakie do tej pory widziałam. Nie zmienia to jednak faktu, że jest śliczny :)

    ReplyDelete
  3. Bardzo fajny kolor :) nie noszę szarości na paznokciach ale chyba to zmienię, coraz bardziej mi się takie lakiery podobają ;) A stemple śliczne! Super sa te kwiatowe wzory :)

    ReplyDelete
  4. Ojj....zapowiada się kolejna super płytka :D Dobrze, że Miyo dał taki niekryjący efekt, bo wszystko ładnie się komponuje ;) Pozdrawiam

    ReplyDelete
  5. jest świetny! też go trafiłam w swojej paczce i polubiłam się z nim ;) zdobienie przepiękne, już się nie mogę tej płytki doczekać ;)

    ReplyDelete
  6. Faktycznie ten lakier wygląda jak grafit w ołówku :D

    ReplyDelete
  7. ja chcę takie pazurki!

    ReplyDelete
  8. Bardzo przyjemny ten grafit, a kwiatki przezroczyste dają taki delikatny efekt. Czekamy na Flower Power!

    ReplyDelete
  9. Piekny, elegancki manicure

    ReplyDelete
  10. pięknie, delikatnie i klasycznie :) nigdy nie wiem jak umocować taki diamencik :(

    ReplyDelete
  11. Śliczny efekt! Sama bym takie pazurki przygarnęła hihi ;)

    ReplyDelete
  12. Kiedy ta płytka będzie dostępna? Nie mogę się doczekać!

    ReplyDelete
  13. bardzo ładny ten grafit :) czasem jakaś odskocznia od neonów musi być :D

    ReplyDelete
  14. rzeczywiście jak grafit :)
    boooskie stemple <3 mam nadzieję, że marna wypłata pozwoli mi na kupno tej płytki <3

    ReplyDelete
  15. Piękny kolor! Kwiatowe stemple dały takie jesienne odczucia ;)

    ReplyDelete
  16. Hehe u mnie też ostatnio była Francja Elegancja :P

    ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram