Post Top Ad

Giveaway Firmoo & B for Beautiful Nails!

Hej!

Kochani, najbliższe 3 tygodnie będą bardzo zwariowane. Ja za tydzień wyjeżdżam na 2 tygodnie do pracy, a 24.01. mój blog obchodzi swoje drugie urodziny! Z tej okazji przygotowałam dla Was kilka ciekawych niespodzianek :)
Dzisiaj zaczynamy urodzinowe szaleństwo rozdaniem z firmą Firmoo! :)
Pamiętacie zdjęcia jak B. stała się okularnicą? ^^ A matowe, czarno-srebrne zdobienie? :) Ja z okularów Firmoo jestem mega zadowolona i chciałabym żebyście i Wy cieszyli się naprawdę wyjątkowymi okularami :)
Firmoo postanowiło ufundować jedną, wybraną przez zwycięzcę, parę okularów z klasycznej kolekcji, którą możecie obejrzeć tutaj: http://www.firmoo.com/classic-series.html
Możecie wybrać jedną parę okularów zwykłych lub przeciwsłonecznych (przesyłka za darmo - nic nie płacicie!). Okulary korekcyjne mogą mieć szkła do 1,5 grubości, a okulary słoneczne są tylko w wersji 'zerówkowej'. Oczywiście okulary zwykłe mogą występować też jako zerówki :)
Dodatkowo 5 kolejno wylosowanych osób otrzyma kupon zniżkowy 50% na wybrane przez siebie okulary również z klasycznej kolekcji :)


Kilka zasad:
1. Organizatorem rozdania jest blog B for Beautiful Nails.
2. Sponsorem nagród jest firma Firmoo.
3. Rozdanie trwa od dzisiaj tj. 10.01., a kończy się 3.02.
4. Nagrody to jedna para wybranych okularów z kolekcji klasycznej oraz pięć kuponów zniżkowych na 50% na okulary z kolekcji klasycznej.
5. Aby wziąć udział w rozdaniu należy wypełnić formularz zamieszczony poniżej.
6. Aby zgłoszenie było ważne należy obserwować bloga B for Beautiful Nails (proszę podać nick) oraz wybrać okulary na stronie Firmoopodać link do nich link.
7. W dniu 5.02. drogą losowania zostanie wyłonionych 6-ciu szczęśliwców, którzy otrzymają nagrody. Pierwsza wylosowana osoba zgarnia oksy, pięć kolejnych - kupony zniżkowe 50%.
8. Osoby wylosowane mają 3 dni (do 8.02.) na przesłanie maila na bulwka@gmail.com
9. Wasze adresy mailowe zostaną przesłane do Tiny z Firmoo, z którą będziecie dalej załatwiać sprawę wysyłki/przekazania nagród.
10. Koszty wysyłki pokrywane są przez sponsora nagrody czyli Firmoo.
11. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Formularz zgłoszeniowy:

a Rafflecopter giveaway

Mam nadzieję, że rozdanie przypadnie Wam do gustu :)Wypatrujcie niedługo kilku kolejnych niespodzianek!
Buziaki! ♥

7 comments:

 1. Ja się zgłaszać nie będę ale zawczasu złożę Ci najlepsze życzonka z okazji zbliżających się drugich urodzin bloga.. Niegasnącej weny twórczej, dużo radości z blogowania i wielu kolejnych lat z nami :*

  ReplyDelete
 2. Kochana, ten parametr "1,5", to nie jest moc szkieł, tylko ich grubość ;) Jeśli chodzi o moc, czyli korekcję, to może być ona dowolna, jaką kto potrzebuje :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Właśnie ja się nie bardzo na tym znam i posiłam Tamit o przetłumaczenie :D Zaraz to poprawie :*

   Delete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram