Post Top Ad

Haul - Promoto-Promoto (uwaga - dużo zdjęć!)

Heeeej!

Czy tylko ja dzisiaj mam taki dzień, ze najchętniej bym go przespała? Totalnie nie chce jutrzejszego dnia kiedy to zaczynam praktyki w domu pomocy społecznej... Coś czuję, że znowu będę chodzić jak struta.

Ostatnio na swoim FB pokazywałam Wam zawartość paczki, która przyszła do mnie od firmy Promoto-Promoto.

Na początku kiedy zobaczyłam przed domem listonosza trzymającego tak ogromną paczkę to stwierdziłam, że to chyba pomyłka, albo ktoś wysłał mi bombę... Totalnie nie wiedziałam od kogo to może być.
Dłuższą chwilę zajęło mi rozpakowanie tej paczuszki. Była starannie zapakowana w folię, a w niej znajdowały się dwa ogromne kartony.
Gdy otworzyłam pudełka i zobaczyłam karteczkę to już wiedziałam co to za paczucha! Od razu oczy mi się zaświeciły, a rączki zaczęły trząść z przejęcia!
To paczka od Promoto-Promoto!

W jednym z pudełek znalazłam kopertę, w której była moja nagroda z konkursu u Weroniki. Cała masa różnych, pięknych różności do paznokci ♥ Reszta miszmaszu, którą widzicie na zdjęciu to produkty, które mogłam wybrać do testów - a tego jest całe mnóstwo! Aż oczom nie wierzę! Dodatkowo Kochana Pani Paulina dorzuciła mi kilka prezentów-niespodzianek! Kocham niespodzianki!

Teraz chciałabym Wam pokazać wszystko to co się znalazło w paczuszce. Uprzedzam, że jest tego totalny ogrom, więc radzę siąść na dłuższą chwilę, co by z wrażenie nie paść ^^

Na początek lakiery!

Tzw. dzbanuszki, trzy z nich to kremy w ślicznych pastelowych kolorach, jeden to brokat, a jeden to beżowy marmurek :)

Lakiery - lody ^^ Czyli śmieszne kuleczki z mega długimi zakrętkami. Wyglądają naprawdę uroczo, a kolory są śliczne - turkus, fiolet i różowy marmurek.

Cudne toppery w prześlicznych, cukierkowych kolorach! Błękit, zieleń i fiolecik :)

 Coś co mega przypomina mi śnieg i potłuczoną bombkę ♥ Cudny biało-fioletowy topper!

Teraz czas na naklejki! Jest tego całkiem sporo! A jedne ładniejsze od drugich!

Naklejki wodne z owockami :)

Najsłodsze naklejki jakie w życiu widziałam! ♥

Małe, śliczne niespodziewajki czyli urocze kwiatuszki :)

Piórka! Mnóstwo piórek!

Miszmasz! Czyli winogronka, ornamenty i śmieszne buźki :)

Jeszcze więcej kwiatkowych naklejek! ♥

Sama w efekcie nie zdecydowałam się na motylki, a tu proszę, niespodzianka! I jaka trafiona! Motylki są mega słodkie!

Kwiatuszki w kolorach tęczy oraz wszystko to co kobiety lubią najbardziej czyli moda, buty i kosmetyki ^^

I znowu kwiatki (co się ze mną stalo? ^^), a do tego spełnienie moich małych marzeń o lustrzanych paznokciach czyli złote i srebrne naklejki-lusterka ♥

Tym naklejkom nie mogłam się oprzeć... przypominają mi ciepły sweter zimowy hihi (już chyba tęsknie za zimą... ♥)

Coś co Cheeky Queen lubi najbardziej czyli płytki!

Zestaw z dużą płytką i dwustronnym stemplo-skraperem :)

Metalowa płytka oraz coś z czego się mega ucieszyłam czyli płytka i stempel w jednym. Coś co dla mnie jest totalnym wyzwaniem, już dzisiaj próbowałam się z tym zmierzyć... z marnym skutkiem jak na razie, ale MUSI się dać tym odbijać wzory!!! Uda mi się ^^

Różnokolorowe tasiemki - fioletowe, zielone i złote!

Taśma, która docelowo jest do rzęs (nie pytajcie do czego konkretnie, bo nie mam pojęcia ^^), ale ja będę jej używać do zdobień :)

Czarna koronka! Czyli znowu moje małe marzenie się spełnia, teraz tylko trzeba z nią zrobić coś ładnego na pazurkach :)

Folie, folie i folie ♥ Gładkie, holograficzne, z różnymi wzorami! Każda inna, każda wspaniała!

Farbki! WRESZCIE! Może teraz się pogodzę z farbkami i będą mi często towarzyszyć przy zdobieniach :)

Plastry miodu w cudownych kolorach - aj już widzę to moje zdobienie z ich udziałem!!!

Świecie-sondy czyli coś co ma pomóc w nakładaniu ozdób na paznokcie. Koniec z gonieniem ozdóbek po całym pokoju! Yeaaah!

Zestaw siedmiu różnych pędzelków - idealnie trafiona niespodzianka, bo mój obecny zestaw już trochę się zużył.

Trzy mega cieniutkie pędzelki, każdy w innym rozmiarze. Kolejne moje małe chciejstwo spełnione! Ale będzie malowanie! Waterfall mani, I'm coming!

Nowe cążki! Moje już się mega zużyły i strasznie skrzypią... Dobrze jest wymienić je na nowe!

Gąbeczki do makijażu, które w moim przypadku posłużą do gradientów na paznokciach.

Miseczka do manicure - moja Mama na jej widok zrobiła słodkie oczka i zapytała kiedy robimy sobie SPA :D Hihi ^^

Cały zapas kolorowych pilniczków i polerek (patrzcie na ten neon!).

 Próbników nigdy za wiele!!!

W paczuszce znalazło się również kilka niepaznokciowych produktów :)

Pinceta - brakowało mi takiej, bo moja obecna jest już w opłakanym stanie. A ta jest do tego fioletowa ♥

Oczywiście ja jak ta ostatnia ofiara zgubiłam niedawno pędzelek do malowania ust. Tak więc teraz mam dwie śliczne sztuki - jeden będzie do szminek, drugi do błyszczyków :)

Trzy mięciutkie pędzelki do cieni. Kurcze, z takim zestawem to chyba powinnam nauczyć się wreszcie malować jak człowiek ^^

Śliczna, dziewczęca kosmetyczka! Nowe mieszkanko na mnóstwo ozdób od Promoto-Promoto! :)

Pani Paulina chyba czyta mi w myślach... miętowa kokardka?! No kurcze, sama bym jej dla siebie lepiej nie wybrała! Jest słodka, urocza i totalnie do mnie pasuje! Mama już zapowiedziała, że zakosi mi ten czarny smyczo-naszyjnik ^^

I na koniec coś na czego widok myślałam, że rozpłaczę się ze szczęścia. Przeurocza, niebieska bransoletka z błyszczącymi koralikami oraz zawieszką... MISIA! No kurcze, strzał w dziesiątkę! Najlepsza niespodzianka w tej paczuszce! ♥ A miś jest taki uroczy, że za każdym razem jak na niego patrzę to buzia mi się śmieje ^^

Na koniec jeszcze zdjęcie całego miszmaszu w pudelku - na razie tutaj sobie mieszka, bo muszę zrobić miejsce w szafce na te nowe dobrocie (tak, już zdążyłam całą dziewięcio szufladową szafkę zapełnić po brzegi...).

Uf!!! Jeśli dotarliście do końca to wielkie gratulacje! Ja nadal jestem w szoku ile tego jest i patrze co jakiś czas na pudełeczko z niedowierzaniem, siadam na podłodze i przeglądam wszystkie te cuda! To się chyba nazywa paranoja...

Dajcie znać co wpadło Wam najbardziej w oko, postaram się to pokazać Wam w pierwszej kolejności :)

Jeśli chcecie zrobić zakupy w sklepie Promoto-Promoto to podczas zamówienia możecie napisać 'polecone przez B for Beautiful Nails', a otrzymacie jakąś cudną niespodziewajkę - a jak zobaczyliście - warto!

Buziaki najmilsi ♥
Lakierowych snów!!!




53 comments:

  1. Ejjj! Nie za dobrze Ci?
    Już chcę środę i oddam Ci wtedy moje pazurkii :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Btw. taśma do rzęs jest po to aby podkleić dolne rzęsy np przy przedłużaniu, żeby przypadkiem tych dolnych nie przedłużyć :)

      Delete
    2. ...albo nie skleić dolnych z górnymi, miałam to samo napisać :D

      Dostałaś prawdziwe pudło cudeniek <3

      Delete
  2. ♥.♥ Ile cudowności Aż mam ochotę ukraść Ci kilka rzeczy, których nie widziałam ;P

    ReplyDelete
  3. ja dotarłam do końca ;) bardzo fajna taka paczucha :) teraz tylko testować testować i jeszcze raz testować! choć szczerze to nie wiedziałabym za co się najpierw zabrać :p

    ReplyDelete
  4. Łojacie ile tego! Wszystkie naklejki wodne są śliczne :) Ciekawią mnie też te folie transferowe, masz do nich jakiś klej?
    I bransoletka z misiem jest mega słodka! :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tak! Wreszcie mam klej hihi :) Wcześniej robiłam folie na bazę peel off, a teraz mam już normalny klej do folii :) Również mozna go u nich dostać :)

      Delete
  5. nie potrafię powiedzieć co wpadło mi w oko najbardziej i normalnie cieszę się że nie dostałam nigdy tylu paznokciowych cudów naraz, bo nie wiedziałabym, co z tym zrobic XD

    ReplyDelete
  6. Taka paczka, to prawdziwy obłęd, nie wiadomo za co zabierać się jako pierwsze :D Najbardziej ciekawa jestem opinii o farbkach akrylowych, bo planuję wymienić swoje na coś nowego :)

    ReplyDelete
  7. ojej.. ale pyszności ! :)
    idę odwiedzić sklep ;D

    ReplyDelete
  8. naklejki wodne są mega *.* a cała paczka to już wgl, MEGA :D

    ReplyDelete
  9. jakie cuda, ależ robię się zazdrośnicą ;-)

    ReplyDelete
  10. tasiemki i koronka <3 Coś czuję, że będzie pięknie :D

    ReplyDelete
  11. naklejki, taśma transf..., bombki, cążki ahhh wszystko cudowne, miłego testowania, ale w pierwszej kolejności czekam na naklejki :))))

    ReplyDelete
  12. Naklejki wyglądają obłędnie!:) W ogóle pokazuj wszystko po kolei :)

    ReplyDelete
  13. Wow.. Genialna paczka.. Lakiery, naklejki, farbki.. wszystko cudne.. Pokazuj prędko :)

    ReplyDelete
  14. a ja w sobote wlasnie zlozylam u nich zamowienie :D super rzeczy wybralas :)

    ReplyDelete
  15. O jaaa :-D ile dobroci :-D naklejki z kwiatkami w kolorze teczy! <3 sliczne :-D i ta branso :-D heh

    ReplyDelete
  16. Oh, what a haul, so many beautiful polishes and stuff :)

    ReplyDelete
  17. Paczka jak na święta albo od cioci z Ameryki ;D

    ReplyDelete
  18. istny raj dla lakierowej maniaczki :) nieźle Cię obdarowali

    ReplyDelete
  19. dużo ładnych rzeczy :) ale czy konkurs nie kończy się dzisiaj??

    ReplyDelete
  20. Woooow, dziewczyno! Teraz spokojnie mozesz otwierac sklep :D Super paka!

    ReplyDelete
  21. Niezła paczka :) Osobiście jestem bardzo ciekawa biało-fioletowego toppera i zdobienia z koronką :) A ta bransoletka z misiem jest przecudna :)

    ReplyDelete
  22. jejku same śliczności;)

    ReplyDelete
  23. wow zazdraszczam tych cudowności i czekam na mani z naklejkami :p

    ReplyDelete
  24. Ile różnych cudowności! czekam na naklejki piórkowe :D

    ReplyDelete
  25. Najbardziej zaciekawiła mnie koronka i co też z niej wymyślisz :)

    ReplyDelete
  26. to sie nazywa szczescliwy poniedziałek:)

    ReplyDelete
  27. Posikałabym się z radości :D Koniecznie ale to KONIECZNIE szybko napisz o stemplach i płytach od nich.. ja niby mam ban w tym miesiącu na lakierowe zakupy, ale najwyżej kurtki na zimę nie kupię a zamiast niej jakieś cuda od nich :P

    ReplyDelete
  28. Zazdroszczę ! Tyle cudownych rzeczy :)

    ReplyDelete
  29. Ale ogromna paka ! Same cudowności <3

    ReplyDelete
  30. Świetna paczka, zazdroszczę takich cudeniek ;)

    ReplyDelete
  31. łaaał :D ile tego :D najbardziej podobają mi się toppery - wszystkie! :D
    i te naklejki z serduszkami - mega słodkie, już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć co z nich wyczarujesz ;)

    ReplyDelete
  32. taśma jest do podklejania dolnych rzęs jak się majstruje przy górnych.;)
    ja chcę do Ciebie na pazuryyy <3

    ReplyDelete
  33. Wooo, bo mi oczy wypadną z obiegu ;D

    ReplyDelete
  34. o matko i córko :O ale świetna zawartość tej paczki ^^

    ReplyDelete
  35. łaaaaaaaa! oczy wyszły mi z orbit i powoli zaczynam zbierać szczene z podłogi :D
    nieźle Cię obdarowali!! :)
    tylko pozazdrościć :)
    pokazuj szybciutko płytki, bo zastanawiam się nad ich kupnem :)

    ReplyDelete
  36. o jaa, tyle dobroci! zazdroszczę. :D

    ReplyDelete
  37. Ale bajery! Zazdroszczę tych cudów! :D

    ReplyDelete
  38. Super paczka :D Zazdroszczę tej koronki :)

    ReplyDelete
  39. WOW! Jedno WIELKIE WOW! Zazdraszczam! Te marmurki, naklejki i taśmy (i ogólnie większośc z tego) bym Ci zakosiła z chęcią ;)

    ReplyDelete
  40. O rany ile dobroci. Folię są mega, muszę kiedyś napisac o nich posta, tylko nie mogę się zorganizowac.

    ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram