Post Top Ad

Projekt Lakierowniczka Inspiruje Tydzień 4-7

Hej hej!
Właśnie przebywam na krótkim urlopie więc czas na nadrobienie zaległości na blogu :)
Dziś chcę pokazać Wam moje wzorniki przygotowane na projekt Lakierowniczka Inspiruje w tygodniach 4-7. Tym razem były to 4 tematy - kropeczki, marmurki, kwiaty i jednorożce. Zgadnijcie, który był moim ulubionym? :)
Zacznę trochę od końca czyli od tygodnia #7 i mojej ulubionej tematyki. Oczywiście chodzi o JEDNOROŻCE! Odeszłam trochę od klasycznego malowania 5ciu wzorników i zmalowałam aż 8! Dwa z nich to stemplowe zdobienia, natomiast cała reszta to ręczne malowanki. Znajdziecie tutaj babeczkę z rogiem, klasyczne jednorożce, unirozdymkę i jednorożcowego konika morskiego. Który podoba się Wam najbardziej?
Tydzień #4 to KROPECZKI i był to temat, który bardzo przypadł mi do gustu. 3 środkowe wzorniki są mocno inspirowane tym co pokazała Lakierowniczka, ale w wersji neonowej (oczywiście!), natomiast 2 skrajne wzorniki to mała wariacja na temat kropeczek, z których stworzyłam koronkowe wzory.
W tygodniu #5 pojawiły się MARMURKI. To chyba mój najmniej ulubiony wzór jeśli chodzi o zdobienie paznokci. Nigdy mi to nie wychodziło, a efekt nie był taki jak bym sobie wyobrażała. 3 środkowe to marmurkowe kamienie takie jak tworzyła Lakierowniczka, natomiast dwa skrajne to marmurki na bazie saran wrap w dwóch różnych kombinacjach z marmurkowym wzorem stemplowym na górze.
Inspiracje z tygodnia #6 były dla mnie nowością mimo, że to bardzo proste wzory. KWIATY miały być tutaj dodatkiem do neonowej (w moim przypadku) bazy z geometrycznym wykończeniem. Bardzo proste zdobienia, a efekt genialny!

Wzorniki, z którego tygodnia podobają się Wam najbardziej? :) Dajcie znać!

Buziaki!

2 comments:

  1. Podobają mi się Twoje wersje tych wszystkich zdobień :) Jednorożce wyszły przesuper! :)

    ReplyDelete
  2. jednorożce to jednorożce, wiadomo ;) ale mnie najbardziej podobają się twoje kwiaty, nie wiem co jest w nich takiego ale nie mogę oderwać wzroku <3

    ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram