Post Top Ad

❤ Russian Nail Art ❤ NCLA Steppe ❤ BP-L039 ❤

Czy Wy też macie tak, że nawet jeśli nie lubicie jakiegoś koloru, ale dodacie do niego holo to nagle zaczyna sie Wam podobać? ❤ W końcu wszystko z holo wygląda lepiej! ^^ Tak właśnie mam z lakierem Steppe od NCLA i to właśnie o nim dzisiaj poczytacie, ale i nie tylko!


Lakier Steppe pochodzi z kolekcji LakoDom marki NCLA, którą w całości pokazywałam Wam w poprzednim poście. Jest to przepiekne, intensywne i żywe, złote holo mieniące się przepięknie praktycznie w każdym świetle. Ja osobiście za złotem w biżuterii lub jako sam kolor nie bardzo przepadam... ALE! To przecież holo...!


Bardzo spodobał mi się wzór na buteleczce dlatego postanowiłam na swoich płytkach znaleźć coś pasującego. Idealny wzorek znalazłam na płytce z Born Pretty Store BP-L039 ❤ Ta płytka w całości jest cudna, bo można na niej znaleźć mnóstwo matrioszek, rosyjskich wzorów, jest nawet uroczy, zdobiony konik, którego nazwy nie znam ^^ Tę jak i mnóstwo innych pięknych płytek możecie dostać na stronie www.bornprettystore.com !

Teraz zobaczcie jak ten lakier wygląda z rosyjskim wzorem ❤Wzór wręcz idealnie pasuje do logo na buteleczce, które tak bardzo mi się podoba! Mam ogromną nadzieję, że równie bardzo spodoba się Wam całe zdobienie na przepięknym złotym holosiu ❤ Koniecznie zajrzyjcie do NCLA po lakier Steppe i więcej cudnych lakierów holograficznych oraz na Born Pretty Store po płytkę BP-L039!

Niech holo będzie z Wami!


6 comments:

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram