Post Top Ad

Heart Nail Art with NeoNail ♥

Cześć ♥

Dzisiaj zobaczycie (uwaga!) nie moje paznokcie, a coś co udało mi się zmalować na paznokciach mojej przyjaciółki Gru :)

Przyszła wiosna więc Karolina postanowiła zaszaleć i tak jak zwykle jej kolory to nude, brązy, granaty i bordo tak teraz zdecydowała się na pastelowe zdobienie na jej migdałkach w towarzystwie eleganckiego stempla.
Moje kwadraty nie nadają się do stworzenia serduszkowego zdobienia dlatego bardzo się cieszyłam, że mogłam je wykonać na migdałkach Gru :)

Postanowiłyśmy zestawić ze sobą dwie pastelowe hybrydy marki NeoNail: słodki rozbielony róż - Perfect Rose i idealną miętę - Summer Mint. Serduszka wykonałam przy pomocy pędzelka z lakieru i wspomogłam się sondą. Wzór pochodzi z płytki B. Loves Plates B.06 - classy and chic. Całość była dosyć prosta w wykonaniu, bo po utwardzeniu 2 warstw koloru i dodaniu stempla, usunęłam tylko jego nadmiar pędzelkiem zanurzonym w zmywaczu.


Jeśli chodzi o same lakiery hybrydowe - pracowało się z nimi bardzo przyjemnie. Perfect Rose potrzebował trzech warstw do idealnego krycia, jednak pod stempel dwie były wystarczające. Natomiast Summer Mint krył już bardzo dobrze po dwóch warstwach. Oba kolory są idealne na obecny wiosenny okres i będą świetnie wyglądać zarówno solo, jak i z dodatkiem delikatnych stempli czy naklejek wodnych w jasnych kolorach.



A teraz już bez zbędnego gadania zapraszam Was na zdjęcia, które wykonałyśmy wspólnie z Gru ♥






Jak Wam podoba się takie zdobienie? Jest to bardzo popularny wzór, który świetnie będzie wyglądał zarówno w bieli w formie zwykłego frencha, klasycznej czerwieni, w pastelowych odcieniach, a nawet nieco bardziej intensywnych, a nawet neonowych! :)
Muszę chyba następnym razem spróbować z neonami ♥ Gru, co Ty na to? ^^

Macie może hybrydy marki NeoNail? Używacie, lubicie? Ja jestem świeża w tym temacie i ciągle się uczę, ale to właśnie NeoNail przywróciło mi wiarę w hybrydy i polubiłam je na nowo po wcześniejszym fiasko z inną marką. Teraz na każdy dłuższy wyjazd robię hybrydy, a sama Gru nosi je bez przerwy od listopada! Cud, miód po prostu ♥

Całusy!

15 comments:

 1. Mam dwa kolory NeoNail ;) Śliczności <3

  ReplyDelete
 2. Ja się muszę nauczyć w końcu robić te stemple bo ciągle wychodzą mi krzywo </3 ;<

  ReplyDelete
 3. nie miałam jeszcze styczności z hybrydami, ale bardzo mnie kuszą.. nie wiem tylko czy zdecydować się na neo czy semilac :D podoba mi się taka forma zdobienia, delikatne i dziewczęce :) no i pastelowe! <3

  ReplyDelete
 4. Mam 3 lakiery tej marki i bardzo je lubię, zdecydowanie bardziej niż inną wiodącą markę hybryd. Kolorki jak dla mnie świetne, dobrze mi się z nimi pracuje.
  Twoje dzieło wypada bardzo fajnie, sama już nie wiem, który z tych pasteli jest ładniejszy <3

  ReplyDelete
 5. śliczne kolory i super zdobienie! jeszcze nie miałam okazji używać hybryd tej marki, ale myślę, że się niedługo na jakiś skuszę :)

  ReplyDelete
 6. nie mam żadnego neonail! szit :D
  zdobienie super :)

  ReplyDelete
 7. śliczne połączenie, uwielbiam jak widać płytkę w zdobieniach :D

  ReplyDelete
 8. Hybryd jeszcze nie używam, ale te kolorki są śliczne :)

  ReplyDelete
 9. Genialne zdobienie :) Uwielbiam takie ujęcie serc :)

  ReplyDelete
 10. Choruję na tą miętę z NeoNail. :<

  ReplyDelete
 11. Gru ma fajnie, że ma taką przyjaciółkę :D Słodziaśne paznokcie :)

  ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram