Post Top Ad

B. na Kongresie Kobiet Województwa Śląskiego!

Cześć i czołem!

Dzisiaj przychodzę do Was w sumie nie z konkretną notką, a z konkretną informacją i ogłoszeniem! Część z Was wie, że ostatnio często latam na wszelkiego rodzaju, szkolenia, konferencje i inne podnoszące moje kwalifikacja bądź rozwijające mnie inicjatywy :) W najbliższy weekend właśnie na taki event się wybieram i chciałam Wam nieco o nim opowiedzieć, ale i również zaprosić! Zatem zachęcam Was do przeczytania tej krótkiej notki informacyjnej na temat Kongresu Kobiet Województwa Śląskiego, który odbędzie się w najbliższą sobotę 18-stego kwietnia w Dąbrowie Górniczej (w Wyższej Szkole Biznesu).


Jakiś czas temu zostałam zaproszona do udziału w Kongresie przez blogową koleżankę, imienniczkę - Anię, której bardzo za to dziękuję! :) Na evencie pojawię się jako uczestnik, ale podwójny - zarówno jako blogerka czyli B for Beautiful Nails, ale także jako młoda businesswoman i właścicielka firmy B. Loves Plates :) Początkowo miała być również osobą 'wystawiającą się' na Kongresie, ale poprzestałam na zwykłym uczestnictwie. Na całą imprezę wybieram się z moją zimową koleżanką, która sama prowadzi swoje studio fotograficzne (Studio Latawiec ♥) i nawet niedawno zrobiła mi świetną i nietypową sesję biznesową, której efekty pokażę Wam niebawem!

Jeśli chodzi o cały program Kongresu to myślę, że najlepiej będzie jeśli odwiedzicie stronę wydarzenia - tam znajdziecie całą rozpiskę tego co się będzie działo. Ja szczególnie jestem zainteresowana tymi panelami gdzie głównym tematem jest siła kobiet, ich moc, dążenie do celu i zdobywanie szczytów czyli też to co widnieje na bannerze Kongresu - Kobiety mierzą wysoko! I tak właśnie jest, bo coraz więcej z nas bierze życie w swoje ręce i tworzy coś wyjątkowego i zdobywa świat! A to wszystko świadczy o naszej wewnętrznej sile i tym, że my też potrafimy mierzyć wysoko i osiągać szczyty! :)
Cały dzień zapowiada się całkiem nieźle i mam nadzieję, że dowiem się i nauczę czegoś nowego i że odkryję w sobie nowe pokłady energii, motywacji i siły :)

Jeśli nie słyszeliście o Kongresie to ja Was serdecznie na niego zapraszam. Wcale nie musicie prowadzić firmy, czy w ogóle pracować - to idealna okazja żeby się przekonać o tym, że można! Jeśli wątpicie w swoje siły, nie wiecie jak zacząć i czego się chwycić w swoim życiu, szukacie wiary w siebie i dobrej motywacji to jest to event dla Was :)

Oczywiście udział jest totalnie bezpłatny, a przy tym możecie się czegoś ciekawego dowiedzieć i poznać ciekawych ludzi :) Jeśli chcecie razem spędzić ten dzień na udziale w inspirujących panelach to zapraszam Was do rejestracji!
Dajcie znać czy ktoś z Was się wybiera na ten event i czy się zobaczymy na miejscu :)

Zapraszam Was także na oficjalnego fanpage'a Kongresu!

Tak więc Kochane Moje! Pamiętajcie, Kobiety mierzą wysoko i widzimy się w sobotę!
Całusy!


2 comments:

  1. Hej:)
    Z chęcią wpadnę. Dąbrowa to moje miasto, a sama tematyka Kongresu jest bardzo ciekawa. Może uda się nam spotkać :)

    ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram