Post Top Ad

Giveaway Firmoo & B for Beautiful Nails! - WYNIKI!

Witajcie!

Ja dziś pół dnia siedzę w moich nowych neonowo-zielonych okularach Firmoo, tak więc to idealny dzień na ogłoszenie wyników Rozdania z Firmoo i B for Beautiful Nails :)

W rozdaniu było 60 zgłoszeń. Spośród nich jedna osoba wygrywała wybrane przez siebie okulary, a pięć kolejnych osób kupony rabatowe na okulary Firmoo :)

Czas na wyniki!


<werble>

a Rafflecopter giveaway

Gratuluję wszystkim zwycięzcom!

Justyna - napisałam już do Tiny z Firmoo - powinna się skontaktować z Tobą jak tylko będzie mogła (obecnie do 7.02. jest na urlopie, więc odezwie się niebawem). Przekazanie nagrody będziesz uzgadniała z nią :)
Dagmara M., Puszka G., Patrycja, aska i Ewa S. - na podane przez Was maile w zgłoszeniu wyślę kody rabatowe jak tylko je dostanę :) (również po 7.02.) - wyczekujcie cierpliwie! :)

Gratuluję Wam wszystkim raz jeszcze!
Dziękuję wszystkim Wam za udział :)
Buziaki!

12 comments:

  1. Ja to mam szczęście do Firmoo :) Dziękuję :*

    ReplyDelete
  2. In the gambling globe, every person set gambles on various gambling activities, and there are numerous individuals who also love to place wagers in the sports tournaments. Nowadays, sports wagering is significantly greater in requirement. When you take a look at this unique internet site, you will get progressively more details about the major totosite.

    ReplyDelete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram