Post Top Ad

Gliwicka kawusia

Hej Dziewczyny!

Przed Świętami pisałam co nie co, o spotkaniu z Asią i postanowiłyśmy, że dzięki temu, że mieszkamy w jednym mieście będziemy spotykać się częściej!

Tym razem jednak chcemy zaprosić inne blogerki na nasze spotkanie :)

Chcemy spotkać się 10.01. w czwartek o godzinie 13:00 w Gliwicach ('zbiórka' na Dworcu PKP lub na Placu Piastów - to jest blisko siebie) i pójść do bardzo przytulnej babeczkarnii :)

Wstępnie zdeklarowały się Syllunia, Ewa, Asia i ja (i może Ola?).
Jeżeli którakolwiek z Was miałaby ochotę do nas dołączyć to serdecznie zapraszamy na nasze mini spotkanie w Gliwicach :)

Chęć swojego udziału (tak, żebyśmy wiedziały na kogo czekać :D) możecie zgłaszać w komentarzach lub pisać na mojego maila: bulwka@gmail.com :)

Mam nadzieję, że do zobaczenia!

xoxo

2 comments:

  1. a może chciałybyście dziewczęta wpaść na jeden dzień do Krakowa :)? pokazałabym Wam moje piękne miasto i spędzić ze mną miło czas :)!!?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ja tak kocham Kraków! Mam tam rodzinę :) Planuję się wybrać do Krk, ale dopiero w kwietniu :( Do tego czasu w każdy weekend mam wyjazdy jako instruktor, albo wyjazdy szkoleniowe, albo zawody itd itd... Ale w kwietniu na pewno tam będę!

      Delete

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram