Post Top Ad

Turkusowe groszki

Jako, że dla mnie zima nadal trwa nie udało mi się utrzymać długich paznokci :( dlatego wyglądają tak jak wyglądają czyli są malutkie króciutkie... Ale to nic! Też się da! Same zobaczcie.

Turkusowe groszki


Wykonanie:

1. Na początku malujemy paznokcie na wybrany kolor (u mnie: Essence Colour&Go, 55). W zależności od lakieru nakładamy warstwę pojedynczą lub podwójną, wedle uznania :)
2. Po dokładnym wysuszeniu paznokci, malujemy je cienką warstwą lakieru matowego (Inglot, Top Coat, Matte, 16). Lakier bardzo szybko wysycha więc już po chwili możemy przystąpić do kolejnego kroku.
3. Teraz czas na lakier bezbarwny (ja używałam: Eveline, ColourShow, 00). Maczamy końcówkę pędzelka w lakierze (tak, tylko końcówkę, jeśli zamoczymy cały pędzelek, lakier podczas robienia groszków zacznie się nam rozlewać), i delikatnie przykładając pędzelek do paznokcia tworzymy malutkie, bądź większe, groszki. Musicie bardzo uważać, żeby jeden groszek nie zlał się z drugim, bo trzeba będzie zaczynać od nowa...
4. Na koniec możemy użyć odrobiny oliwki do skórek i kremu do rąk, żeby nasze łapki i paznokcie były piękne, gładkie i nawilżone :)

No comments:

Post a Comment

Dziękuję za Twój komentarz.
Do zobaczenia w kolejnym poście! ♥

Post Top Ad

Instagram